Úvod > Tisk > Tiskárna

Tiskárna

Reklamní agentura Alive a její tiskárna vám nabízí ty nejlepší služby na poli tisku. Díky moderním technologiím a různým metodám tisku je tiskárna Alive schopna produkovat vysoce kvalitní tisky i ve velkoformátovém provedení.

  • Digitální tisk
  • Ofsetový tisk
  • Lentikulární tisk

Digitální tisk

Digitální tisk je používán především pro málonákladové zakázky. Digitální tisk je metoda, která bez dalších nutných mezikroků umožňuje tisk přímo z počítače. Digitální tisk v produkcích s menším nákladem nahrazuje tisk ofsetový. Jeho výhodou je ostřejší rozlišení barev a rychlost, naopak nevýhoda oproti ofsetovému tisku je v kvalitě pokrytí plochy. Proto pro velkoplošný tisk je lepší využít ofset tisk.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je vývojovým nástupcem kamenotisku, princip ofsetu spočívá v dvojím přetištění předlohy, kdy je nejdříve tištěno na pryží potažený válec a odtud teprve na papír. Oproti kamenotisku má výhodu lepší přilnavosti, tudíž je tisk kvalitní i na méně kvalitním papíře. Oproti digitálnímu tisku je vhodnější pro tisk velkoplošných materiálů a také k velkonákladovému tisku.

Lentikulární tisk

Lentikulární tisk je princip úplně jiný než dva předchozí a je používán k výrobě pohyblivých obrazů a obrazů s iluzí hloubky. Lentikulární tisk se tvoří nejméně ze dvou obrazů, které jsou uspořádány na proužky a vzájemně proloženy mezi sebou. Tiskne se buď na plast nebo papír, který je pak připojen k plastovým čočkám.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky