Úvod > Tisk

Tisk

Agentura Alive vám nabízí své služby v oblasti tisku. Provádíme:

  • Černobílý i barevný tisk
  • Velkoplošný tisk
  • Velkoformátový tisk
  • Velkonákladový i malonákladový tisk

Naší další specializací je mimo tisku i grafika, takže pro vás dokážeme zhotovit také grafické návrhy, vizualizace nebo připravit logo.

Černobílý a barevný tisk

Provádíme běžný černobílý i barevný tisk ve standardních i velkých formátech a v libovolném nákladu. Reklamní agentura Alive nabízí několik technik tisku, ze kterých vám doporučíme tu nejvhodnější pro zpracování vaší zakázky.

Velkoplošný a velkoformátový tisk

Tiskárna Alive provádí tisk i na velké plochy a formáty, dokážeme uspokojit každou vaši zakázku v malém i velkém nákladu, barevném i černobílém provedení. Tiskneme i projekty a plány, mapy a mnoho dalšího. Pro konkrétní informace nebo zpracování nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Různé tiskoviny

Umíme tisknout i netradiční formáty a různé tiskoviny.

tisk.jpg

Výroba a tisk plakátů

 Plakáty jako poutače na akce nejrůznějšího zaměření, plakáty s vaším motivem nebo velkonákladová výroba plakátů s populárními motivy, zajistíme vše. Sdělte nám svoji představu, přineste si vlastní návrh, nebo si nechte plakát zhotovit u nás od začátku až do konce.

Výroba a tisk kalendářů

Kalendáře nástěnné i stojací, jako pozornost pro vaše obchodní partnery a klienty, nebo jen drobnost s Vašimi originálními kresbami pro rodinu. Kalendáře vyrábíme v libovolném množství, v různých provedeních. Vyberte si z naší nabídky ten, který se vám nejvíce líbí a dodejte obrázky, nebo si vyberte některé naše. Zbytek svěřte do našich rukou.

Výroba katalogů

Katalogy se zbožím i službami zhotovíme od návrhu až po konečnou realizaci. Do celého procesu se nemusíte téměř zapojit, stačí, když nám sdělíte konkrétní požadavky, případně nám poskytnete materiály pro zpracování. Provedeme realizaci a na vás už bude jen schválení výsledného produktu.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky