Úvod > Reklama > Reklamní předměty

Reklamní předměty

Jako reklama pro vaši společnost, pozornost pro vaše klienty nebo upomínkové předměty na akce nejrůznějšího druhu se výborně hodí reklamní předměty. Vyrobíme vám reklamní předměty, jaké si vyberete a v libovolném množství. Prohlédněte si náš katalog a vyberte si, čím obdarujete své zákazníky.

Výroba reklamních předmětů

Ať už jste se rozhodli pro drobné dárkové předměty typu reklamní bonbony, placky či reklamní propisky, nebo reklamní dárky větší, jako reklamní deštníky, hrnky nebo usb flash disk, obraťte se na nás. Reklamní agentura Alive vám zaručuje rychlou a kvalitně odvedenou práci.

  • Originální reklamní předměty
  • Reklamní usb
  • Reklamní propisky a tiskoviny
  • Reklamní placky a výroba odznaků
  • Potisk hrnků
  • Textilní reklamní předměty
  • A mnoho dalšího

U nás si jednoduše vybere každý.


reklamni-predmety.jpg

Reklamní propisky a tiskoviny

Reklamní propisky jsou nejvhodnějším drobným dárkem pro vaše klienty a zákazníky, který můžete věnovat při jakékoliv příležitosti. Ať už budete propisky nabízet svým zákazníkům jako pozornost při návštěvě, nebo je budete používat pro své partnery při zasedáních či konferencích společně s reklamními tiskovinami, nabízíme vám výrobu reklamních předmětů v jakémkoliv množství.

reklamni-predmety2.JPG

Reklamní odznaky a placky

Výroba reklamních předmětů u Alive zahrnuje i reklamní odznaky a placky různých velikostí, v designech podle vašeho přání.

Potisk hrnků a textilií

Zábavní i reklamní potisk na hrnek nebo triko, tašku či jakýkoliv další textilní výrobek vám navrhneme, a provedeme finální tisk. Stačí nám sdělit své představy, nebo dodat materiály, ze kterých budeme čerpat. O vše ostatní už se postaráme. Vy pak můžete nabízet svým klientům kávu z firemního hrnečku nebo věnovat zaměstnancům firemní reklamní trika na teambuilding.

Originální reklamní předměty

Pokud chcete svoji společnost prezentovat originálním způsobem, nechte si u nás vyrobit některý z originálních předmětů, od hodin a budíků, přes obaly na oděvy až po piknikové sady.

S Alive není nic nemožné, stačí si vybrat produkt z našeho obsáhlého katalogu a my ho vyrobíme v libovolném množství v reklamním provedení vaší společnosti.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky