Úvod > Reklama > Reklamní potisk

Reklamní potisk

Reklamní potisk na různé předměty může být proveden různými technikami tisku, které zaručují dosažení vámi požadovaného výsledku. U nás využíváme vlastní technologie a veškeré potisky provádíme přímo v naší společnosti, jsme tedy schopni maximálně kontrolovat kvalitu provedení a sami si určovat termíny doručení.
Reklamní agentura Alive vám nabízí:

  • Sítotisk
  • Tamponový tisk
  • Gravírování

Podle materiálu, na který má být tisk proveden, vám doporučíme nejvhodnější metodu tisku.

Sítotisk

reklamni potisk_mensi.JPG

Sítotisk, jinak také šablonový tisk nebo průtisk, je metoda, kdy je přes různé šablony protlačována barva, až pokryje celou tisknutou plochu. Tento tisk je používán nejčastěji pro tisk na textil, PVC i papír.

Tamponový tisk

Tamponový tisk, nazývaný také jako tampotisk, je tisková metoda nejčastěji používaná k tisku 2D na 3D objekty. Často je tato metoda využívána v průmyslových odvětvích jako je automobilový průmysl a k potisku reklamních předmětů. My jej využíváme především k potisku propisek, zapalovačů, hrnků i popelníků, ale je možné jej využít i na textil, papír nebo kůži.


Reklamni potisk.JPG

Gravírování

Gravírování je technologie založená na rytí, tudíž odebírání materiálu. Vytváří tak trvale umístěná loga či texty na předměty ze dřeva, plastu, kovu i skla.

Vyberte si předměty, na které chcete tisknout a my vám poradíme s nejvhodnější technikou. U některých materiálů máte i více možností zpracování.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky