Úvod > Reklama

Reklama

Reklamní agentura Alive vám vytvoří kompletní reklamní strategii, zpracuje její návrh a reklamu zrealizuje. Postaráme se o zajištění reklamních ploch všeho druhu i prodejních stánků a reklamních panelů. V oblasti reklamy působíme dlouhodobě a nabízíme vám tak kvalitní služby podložené dlouhodobou praxí.

  • Reklamní kampaně a strategie
  • Výroba reklamy
  • Venkovní reklama
  • Velkoplošná reklama
  • Kontextová reklama

Reklamní kampaně

Dnes je do reklamy investováno mnoho prostředků. Aby byly tyto prostředky využity co nejlépe, je nutné, aby byla reklamní kampaň správně nastavená. Připravíme vám reklamní strategii a kampaň na míru, aby oslovila co nejširší okruh případných klientů a zákazníků ve správné cílové skupině. Zajistíme vám kompletní reklamní kampaně od zajištění inzertní plochy v médiích, přes velkoplošnou reklamu, venkovní reklamu, až po reklamní materiály.

Inzerce v médiíchreklama.jpg

Reklamy jsou hlavním zdrojem financí soukromých médií, proto jsou reklamní plochy v novinách a časopisech často nákladné. Investujte své finance do správně cílené reklamy v oborových časopisech, návratnost vašich investic tak bude znatelně vyšší. Každý produkt i služba mají své konzumenty, my vám je najdeme a vaše reklamy zacílíme právě na ně.

Velkoplošná reklama

Velkoplošná reklama, to jsou především billboardy a reklamní plachty, ale i další formáty, které jsme pro vás schopni zajistit. U reklamy je velice důležité její provedení. Pokud je reklama něčím zajímavá a překvapivá, příjemci si ji snáze zapamatují. Vsaďte proto ne jen na tradiční billboardy, ale i jiné velkoplošné formáty reklamy. Nabízíme vám zpracování velkoplošné reklamy i realizace billboardů.

Venkovní reklama

Překvapte všechny netradiční venkovní reklamou. Venkovní reklama nemusí být zastoupena jen billboardy, využijte maskota, reklamní stánky i další možnosti, se vším vám pomůžeme.

Kontaktujte nás a my pro vás zajistíme kompletní servis v oblasti reklamy.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky