PPC kampaně

PPC kampaně představují součást internetového marketingu, potažmo internetové reklamy. Tak jako SEO optimalizace zajišťuje přední místa ve vyhledávačích, PPC kampaně jsou v podstatě nákup těchto pozic. V rámci PPC kampaně jsou umisťována reklamní sdělení na předem určená místa na konkrétních stránkách, s jejichž tématem obvykle souvisí.

Efektivita PPC kampaně

PPC reklama je v současné době považována za nejekonomičtější variantu, jelikož platíte za proklik vašeho reklamního sdělení. Platíte tak za reálné návštěvníky, kteří se na váš web přes reklamu dostanou. A pokud máte těmto návštěvníkům co nabídnout a váš web je uživatelsky přívětivý, je velká pravděpodobnost, že se z návštěvníka stane zákazník. V tom případě jsou prostředky na PPC kampaně efektivně využity.

Umístění PPC kampaně

PPC kampaně jsou nejčastěji umisťovány právě na přední místa vyhledávačů, dále v sociálních sítích, ale i na prodejních webech konkurence. Number One Digital vám nabízí tvorbu a správu PPC kampaní, které vám pomohou zvýšit návštěvnost webu i prodeje.

Součinnost dalších služeb

Aby byla vaše webová prezentace komplexní a co nejefektivnější, vyplatí se nepodceňovat internetový marketing a věnovat pozornost všem jeho složkám.

  • Tvorba webů a eshopů
  • SEO optimalizace
  • Optimalizace obchodní výkonnosti
  • Internetová reklama a PPC kampaně

Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky