Úvod > Internetový marketing

Internetový marketing

Internetový marketing, jinak také online marketing nebo marketing na internetu, je specifickým odvětvím marketingu, které se odehrává v prostředí internetu. Stejně jako marketing zvyšuje povědomí o značce, společnosti, nebo produktu či službě, to samé má za úkol i internetový marketing v prostředí internetu.

Kvalitní internetová agentura

Aby vám mohla reklamní agentura Alive nabídnout kompletní marketingové služby i v oblasti online, rozhodli jsme se pro spolupráci s internetovou agenturou Number One Digital, která bude našim klientům poskytovat kvalitní internetový marketing.

Online marketing a jeho součásti

Marketing na internetu není jen internetová reklama, je součinností několika složek, které ve vzájemné kooperaci dokáží zvýšit povědomí o vaší společnosti, přivedou návštěvníky na vaše webové stránky a ještě je dokáží přimět k nákupu zboží nebo služeb.

Tvorba webů a eshopů

Vytvořit webové stránky není v dnešní době všemožných web generátorů problém, ale aby byly stránky kvalitní a splňovaly zásady pro marketing na internetu, vyžaduje jejich tvorba odborný dohled. Odborníci z Number One Digital se ujmou tvorby vašich stránek a připraví pro vás kvalitní webovou prezentaci.

SEO optimalizace

internetovy marketing.jpg

Chcete se dostat na přední pozice ve vyhledávačích? Pomůže vám SEO optimalizace. Nepodceňujte proces vyhledávání, jelikož většina uživatelů internetu při výběru zboží a služeb zohledňuje výsledky vyhledávání. Zoptimalizujeme vaše stránky, protože když budete vidět ve vyhledávačích, budete mít více klientů.

CRO

Aby návštěvníci vašich stránek a eshopů neodcházeli z vašeho webu, ale naopak dospěli až k rozhodnutí, že právě od vás si produkt nebo službu pořídí, je potřeba se o ně na stránkách postarat. Odborníci z Number One Digital zjednoduší práci s vaší webovou prezentací tak, aby byla uživatelsky přívětivá.

PPC kampaně a reklama na internetu

Reklama na internetu a PPC kampaně jsou nezbytnou součástí propracovaného internetového marketingu. Před nasazením reklamy i kampaní je nutné provést důkladné analýzy, aby byly prostředky na prezentaci využity efektivně. PPC kampaně pak jsou formou reklamy, kdy platíte pouze za návštěvníky stránek, které reklama prokazatelně přivede. Jedná se momentálně o jednu z nejekonomičtějších forem, jaké internetový marketing nabízí.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky