Úvod > Event marketing > Společenské akce

Společenské akce

Plánujete uspořádat raut, banket, ples nebo jakoukoli jinou společenskou akci při zvláštní příležitosti? Reklamní agentura Alive nabízí také event marketing a pomůžeme vám s její organizací. S pořádáním společenských akcí máme dlouhodobé zkušenosti, jsme tak schopni vám nabídnout kvalitní kompletní servis a hlavně víme, co je pro kterou akci potřeba.

  • Plesy se neobejdou bez kvalitní hudby, nabízíme zajištění živé i reprodukované hudby
  • Bankety jsou velice náročné na organizaci a vyžadují kvalitní, proškolený personál
  • Rauty jsou méně náročnou formou občerstvení, které doplňuje společenskou událost, často například na firemních akcích nebo v kulturních odvětvích

Plesy

Vyberte si, kde se má váš ples konat, jestli má být tematicky zaměřen, veřejný nebo pouze pro zvané. Je hodně věcí, které se bez vašeho rozhodnutí neobejdou, s těmi ostatními vám pomohou odborníci na společenské akce z agentury Alive. Zajistíme vybrané místo, hudební produkci, doprovodný program, vše zkoordinujeme, rozešleme pozvánky a celý večer budeme dohlížet na bezproblémový průběh plesu. V případě zájmu zajiíme i doprovodný program.

Bankety a rauty

Ať už se při jakékoliv události rozhodnete své hosty zároveň pohostit, pomůžeme vám zorganizovat vhodnou formu občerstvení. Rauty a bankety jsou založeny na stejném principu, jen s tím rozdílem, že bankety jsou vzhledem ke své prestižnosti náročnější na kvalitní personál a používají se proto při velice slavnostní příležitostech. Alive dokáže zajistit oba typy občerstvení na odpovídající úrovni a s kvalitním personálem.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky