Úvod > Event marketing > Konference

Konference

Reklamní agentura Alive pro vás zorganizuje nejrůznější firemní i společenské akce pro vaše klienty, pro novináře nebo pro vaše společníky. Pomůžeme vám se všemi akcemi a výsledek bude zaručeně profesionální.

  • Pořádání konferencí
  • Semináře
  • Kongresy
  • Tiskové konference

Konference a tiskové konference

Víte, že by se tiskové konference měly konat výhradně v určité dny v týdnu, abyste měli zajištěnou účast novinářů? Jelikož média jsou takovou sedmou velmocí, je dobré se v nich občas objevit. Proto byste měli termín své konference přizpůsobit pracovním návykům žurnalistů.

Semináře

konference.jpg

Ať už mají mít vaše semináře vzdělávací charakter pro veřejnost, nebo informativní pro vaše kolegy či partnery, pomůžeme vám s jejich organizací, nebo je pro vás kompletně připravíme. Na základě vašich požadavků je situujeme do vašich firemních prostor nebo najdeme vhodné, reprezentativní seminární sály, které budou vyhovovat po stránce technické i komfortní.

Kongresy

Pustit se do pořádání kongresu chce opravdu mnoho času, výdrž a nejlépe také zkušenosti. Přesně to vám nabízí profesionálové na event marketing z Alive. Obraťte se na nás, zorganizujeme váš kongres od samého počátku až do konce. Zajistíme prostory, rozešleme pozvánky, vytvoříme časový plán akce a na místě budou na správný průběh dohlížet naši proškolení pracovníci.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky