Úvod > Event marketing

Event marketing

Reklamní agentura Alive vám nabízí kompletní event marketing. Vaše akce různého zaměření navrhneme, zajistíme i zkoordinujeme přímo na místě. Neváhejte nás kontaktovat se svým požadavkem, pro každého máme řešení. Naše služby jsou opravdu komplexní.

Eventy a party servis

Sokromé i firemní akce pro vás zajistíme i zkoordinujeme, stačí se s námi podělit o vaše představy a o zbytek už se postaráme.
Pro vaši akci zajistíme vhodné místo, catering a v případě zájmu i doprovodný program nebo hudební produkci.

Pronájem limuzíny

Aby byla vaše akce opravdu na úrovni, nabízíme vám i pronájem limuzíny nebo jiných netradičních dopravních prostředků. Dejte o sobě vědět už cestou na vaši akci.


event marketing.JPG

Catering

Pro jakoukoliv příležitost vám zajistíme cateringové služby podle charakteru akce, délky jejího trvání a požadavků klienta. Zajistíme catering tradiční české kuchyně, středomořskou kuchyni, exotický catering, pikantní thajskou, čínskou a indickou kuchyni, záleží jen na vás a vašich chutích.

Konference, kongresy a semináře

Ať už pro vaše kolegy, obchodní partnery, novináře nebo potenciální klienty a zákazníky, uspořádáme seminář, kongres nebo tiskovou konferenci. Při výběru prostoru budeme dbát na vhodnost prostředí, dobrou dopravní dostupnost, blízkost vašich kanceláří a samozřejmě vezmeme v potaz všechna vaše přání. Termín budeme rovněž přizpůsobovat především vašim požadavkům a časovým možnostem, ale pár dobrých rad pro konání akcí tohoto typu bychom měli. Věděli jste, že existuje doba, kdy by se zásadně žádná pracovní setkání konat neměla?

Roadshow a sampling

V souvislosti se zvyšováním povědomí o vašich produktech nebo nových službách pro vás připravíme roadshow nebo sampling. Během pár dní můžete objet třeba celou republiku a prezentovat svůj nový produkt na nejrůznějších místech. Pomůžeme vám sestavit itinerář vaší cesty, zajistíme povolení na všech místech, kde se zastavíte, a seženeme vám prověřené hostesky a promotéry. Na vás už bude jen dodání produktu a sdělení informací, které mají být zájemcům a návštěvníkům vašich prezentačních stánků předány.

Agentura Alive vám zajistí celou akci od jejího návrhu, přes realizaci, až po koordinaci. Obraťte se na profesionály s mnohaletou zkušeností v oboru.


Naši klienti

Henkel DiaSorin Abbot Sanofi gsk Bohemia Sekt Covidien Ferring


Poptávka
Novinky

Vánoční dárky pro klienty včas

14.08.2015 - Vyberte a objednejte si z povedeného, oblíbeného katalogu COOL nejen na Vánoce.
Více >>


Finále Ocenění Českých Podnikatelek

25.11.2014 - Jana Mádlová za Alive s.r.o. ve finále OCP 2014
Více >>


Tvarované prskavky

10.09.2012 - Potěšte své obchodní partnery netradičním PF z prskavek.
Více >>


Všechny novinky